Mažųjų valdos linki tikrų patyrimų (arba kaip viską spėti Naujuosiuose metuose)

Nauji metai – nauji ratai? Jei tik pageidaujate. Jei tik norite ir užsispiriate. Tik prisiminkim, kad iš guolio nekepsi raguolio. Esu rašiusi šį bei tą apie tai, kaip daug spėti. O prasidedant šiems gražiems naujiesiems metams noriu pasidalinti naujausią įžvalgą apie tai, kaip viską spėti. Šie metai buvo kosminiai savo reaktyviniais visko veikimo greičiais.

Ši Kalėdinio spektaklio nuotrauka, kurioje užfiksuota stebuklinga Giedrės Saulės burto akimirka yra gera iliustracija to, ką sugeba Mažųjų valdų komanda.

Parašiau knygą, kuri jau labai greitai atsidurs knygynų lentynose, o svarbiausia – šeimų, mamų ir tėčių, senelių ir gerų tetų rankose. Rankose, kurios kiekvieno vaiko pirmuosius metus daugybės meilės pagalba gali paversti nepamirštamai laimingais, nerūpestingais ir kupinais atradimų. Dar įstojau mokytis, nes trečias, edukologijos, diplomas visai maloniai, pamaniau, papildys komunikacijos ir sociologijos diplomų duetą. Maža to, Mažųjų valdų kolektyvas šiemet išaugo beveik dvigubai ir perlipo dvi dešimtis. O su sąlyga, kad visi jie yra kūrybingumo sprogmenų užtaisai – tekmė neša į priekį neįtikėtinai greitai.

Tai kaip viską spėju?

Pirma, nuolat galvoju apie tai, kaip neveikti nereikalingų, mažaverčių dalykų. Ir, be to, kas jau buvo išsakyta straipsnyje, stengiuosi neskubėti. Kuo lėčiau eini gatve, kuo mažiau skubi, tuo daugiau visko spėji. Tai fenomenas, kurio nereikia stengtis perprasti protu.

O smagiausios dienos akimirkos – grįžus vakarieniauti arba naktipiečiauti, jei vakaras praleistas universitete, su mieliausias pasaulyje vyrais. O dar keliomis akimirkomis vėliau – skaityti pasakas savo mažajam vyrukui. Tikrų, senųjų pasakų pasaulis pakrauna energija geriau nei bet kas kitas. Ir paskutinis dienos svarbumas – nenaktinėti per prievartą. Jei norisi eiti miegoti – eiti miegoti.

Linkiu ir Jums – ramybės, pasimėgavimo tuo, ką darai ir – tikrų patyrimų ir gerų metų!

Sekite mano ir komandos naujienas Facebook, Instagram, prisijunkite prie Facebook grupės Vienas vaikas – 7 intelektai. Mano knyga “Vienas vaikas – 7 intelektai” – prekyboje jau sausio pabaigoje. Registruokitės sužinoti apie knygą pirmieji čia!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s